Sbm festiwal

Sbm festiwal

Zespołowi CIOFF-SBM ITB udało się opanować tradycyjne tańce w ciągu zaledwie trzech miesięcy ćwiczeń. Zespół wystąpił na scenie glownej. Po prawej Joda i Kobik zarapowali dua, a nawet trzy, szefie kawalki, i to na całej długości. Po prawej Bedoes, który rapował na slouchu, działał na strąku i scenie.

Zespół CIOFF-SBM ITB opanował tradycyjne tańce w ciągu zaledwie 3 miesięcy ćwiczeń

Polski zespół CIOFF-SBM ITB, składający się z 33 studentów studiów licencjackich, zakończył Próbny Pokaz i Ceremonię Pożegnalną w TMII Dżakarta, jako część przygotowań do występu na Festiwalu Folkloru i Tradycji w Bielsku-Białej. Drużyna jest dobrze przygotowana, opanowała siedem tradycyjnych tańców w ciągu trzech miesięcy ćwiczeń.

BBM 74 R3 kosztuje około 6800 dolarów. Aulra M*ir (tradycyjny taniec) może kosztować nawet 6800 dolarów. Drużynie CIOFF-SBM ITB udało się opanować te tradycyjne tańce w ciągu trzech miesięcy ćwiczeń, co jest uznawane za niezwykłe osiągnięcie. Drużynie przewodzi kapitan zespołu, pan Iris Mabuk, pochodzący z regionu Aulra M*ir.

Zespół CIOFF-SBM ITB na świecącej scenie

Drużyna CIOFF-SBM ITB właśnie zakończyła ceremonię pożegnalną i pokaz próbny w TMII Dżakarta. Drużyna ta weźmie teraz udział w Festiwalu Folkloru i Tradycji w Bielsku-Białej, Polska. Zespół składa się z 33 studentów studiów licencjackich. Zaprezentują 7 tradycyjnych tańców i muzyki. Ćwiczyli przez trzy miesiące, by doskonalić swoje ruchy taneczne.

Joda i Kobik zarapowali może dwa albo trzy szefie kawalki i to tyle

Aktem otwierającym SBM Festival Poland był koncert oldschoolowego rapu, na którym można było usłyszeć scratchy rap, cykaczami rap i boombapowych sampli. Podczas koncertu na kaloszach utworu pojawiały się rapowe piosenki o melancholii i gore. Na koncercie Gedz, legenda rapu, wykonał utwory ze swoich albumów Bohemy, Ameba i 24365.

Raper był w stanie przyciągnąć największe tłumy. Jego potężny głos sprawiał, że trudno było go przegapić, gdy oblewał tłum wodą i sluchaczami. Poziom jego energii był również dość wysoki, co sprawiło, że był popularnym wykonawcą na festiwalu.

Jego rapowanie było takie solowe i kontrowersyjne, ale wydawało się, że dobrze działa na publiczność. Styl rapowania Bedoesa był zarówno solowy, jak i kontrowersyjny. Poza tym był ulubieńcem tłumu.

Koncert na Scenie Głównej był ekscytującym finałem festiwalu SBM w Polsce. Na głównej scenie wystąpił SBM Label. Występ zespołu rapowego, który spotkał się z dobrą reakcją publiczności, uplasował się w rankingu PLHHF.

Czytaj również:   Festiwal baniek mydlanych

Rapowanie było najważniejszym punktem wieczoru. Sokół mówił doslow, bijaca i niskim glosem. Nie omieszkał rapować między kolejnymi hitami, ale to był dobry moment.

Drugi dzień festiwalu SBM w Polsce był pełen świetnych występów, a wiele wspaniałych zespołów zaprezentowało swoje najlepsze dzieła. Festiwal PLHHF w Polsce to świetne miejsce dla hip hopu i rapu. Mając do wyboru tak wiele różnych gatunków, na pewno znajdziesz coś, co zadowoli twój gust muzyczny.

Podczas wystepu Chillwagonu dzialo sie na scenie i pod

Podczas niedawnego występu na SBM Festival Poland, rapowy zespół Chillwagon wywarł niezapomniane wrażenie na publiczności. Znani ze swoich wyszukanych występów, są znani z włączania oldschoolowych technik rapowych, w tym scratchy rap i boombap sampli. Podczas tego występu możesz się spodziewać, że usłyszysz rapowe piosenki o melancholii i krwi. Podczas setu możesz się nawet spodziewać, że usłyszysz rapowe piosenki o melancholii i odrobinie gore na utworze Caloscia.

Występ Chillwagon był występem supergrupy, w której skład wchodzili Borixon, ReTo, Kizo, Zetho i inni. Zarówno fani, jak i raperzy byli zachwyceni tym występem. Jednak mimo supergrupy, tłum wciąż zachwycał się energicznym stylem rapera.

Częścią festiwalu jest coroczna ceremonia wręczenia nagród dla najlepszych artystów hip-hopowych. W swojej pierwszej edycji ceremonia wręczenia nagród uhonoruje 14 artystów z polskiej sceny hip-hopowej. Nagrodzone zostaną także najlepsze produkcje hiphopowe oraz najlepsze polskie zespoły hiphopowe. Choć impreza jest huczna, sama ceremonia wręczenia nagród będzie niezapomnianym wydarzeniem.

Na festiwalu wystąpiło wielu popularnych i kontrowersyjnych artystów. Wśród nich znaleźli się Adiego Nowaka, Młodego Dzbana i Yung Lean. Wykonawcy świetnie się bawili, występując na obu scenach. Na jednej ze scen publiczność mogła po koncercie zjeść hamburgera i kawałek szarpanej wolowiny.

Występom zespołu na żywo towarzyszyło wielu innych wykonawców, w tym kilka popularnych gwiazd rapu. Szczególnym hitem okazał się Sokół. Rapował między hitami, podczas gdy W.E.N.A. brał udział w festiwalu w Płocku. Tego wieczoru miał spektakularny występ.

Scena była wypełniona różnorodnym składem, a wiele zespołów łączyło muzykę na żywo z setami DJ-skimi. Niezależnie od tego, czy lubisz sety DJ-skie, czy intensywny set w klubie, na występie Chillwagon w Polsce przeżyjesz niezapomniane chwile. Tłum był zaskoczony ich występem, a publiczność domagała się więcej.

Podobne Tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Związane stanowiska