Powidz jam festiwal

Powidz jam festiwal

Jeśli szukałeś informacji o najbliższym Powidz Jam Festiwal w Polsce, to dobrze trafiłeś. Tutaj znajdziesz daty, artystów i lokalizacje tego wydarzenia. Czytaj dalej, by dowiedzieć się więcej o Powidz Jam Festiwal i o wszystkim, co ma do zaoferowania. Podane informacje sprawią, że twoje doświadczenie z Powidz Jam Festiwal będzie niezapomniane. Mamy nadzieję, że uda Ci się wziąć udział w tym wydarzeniu i cieszyć się muzyką!

Powidz Jam Festiwal

Powidz Jam Festiwal to coroczny festiwal organizowany w Powidzu w Polsce. Odbywa się co roku w październiku i obejmuje jam session, plenerową wystawę sztuki i mnóstwo zabawy. Wydarzenie to jest nie tylko dobrą zabawą, ale też dobrą okazją do poznania nowych ludzi. To wydarzenie, którego nie można przegapić! Oto kilka rzeczy, które warto zrobić podczas pobytu w Powidzu.

Festiwal odbywa się w Parku Łazienkowskim, czyli w parku w Powidzu. Występują na nim różne gatunki muzyczne, takie jak rock’a, blues’a, reagge i wiele innych. Publiczność będzie mogła podziwiać występy ponad 500 wykonawców. Wizaj festiwalu koncentruje się na muzyce alternatywnej. Tegoroczny line-up będzie pełen występów na żywo, wędrownych artystów i nie tylko.

Podczas festiwalu uczestnicy będą mogli skorzystać z wielu różnych atrakcji, takich jak silent disco, jam session czy paralotnia. Na festiwalu jest też strefa chilloutu, escape room i regaty festiwalowe. Nie zabraknie też okazji do zagrania w kino letnie, popularną polską tradycyjną grę. Sprawdźcie więc koniecznie program festiwalu i zaplanujcie swój udział!

Lokalizacja

W Powidzu główna scena Jam Festiwal znajduje się w Parku Łazienkowskim. Wiele osób przyjeżdża na to wydarzenie, by posłuchać muzyki znanych artystów. W 2017 roku headlinerem festiwalu był utwór Kwiata Jabłoni, polskiego duetu, którego piosenka znalazła się na szczycie listy przebojów i została obejrzana ponad 22 miliony razy na YouTube.

Lokalizacja Powidz Jam Festiwal to idealne miejsce, by cieszyć się muzyką światowej sławy zespołów rockowych i alternatywnych. Ten alternatywny festiwal odbywa się co roku w październiku pod czujnym okiem Jeziorem Powidzkim, wzgórzem na obrzeżach miasta. Jeśli planujesz wybrać się na Jam Festiwal, koniecznie sprawdź poniższe informacje. W Powidzu jest wiele atrakcji do zwiedzenia i zobaczenia.

Czytaj również:   Festiwal baniek mydlanych

W okolicach Powidza możesz odwiedzić miejski dom kultury i bibliotekę publiczną. W Powidzu znajduje się kilka obiektów sportowych, w tym basen, sala gimnastyczna i letnie obozy dla dzieci. Jest tu też kilka nowoczesnych placów zabaw i tematyczny szlak wędkarski wokół jeziora. Jeśli kochasz przyrodę i sporty wodne, to miejsce jest też idealne do uprawiania turystyki pieszej, rowerowej i pływania.

Daty

Powidz Jam Festiwal to coroczna impreza, która odbywa się w Parku Łazienkowskim w Powidzu w Polsce. Ten festiwal dżemu jest jednym z największych w kraju i co roku przyciąga wielu turystów. W tym roku na festiwalu wystąpi 150 artystów grających w różnych gatunkach muzycznych. Festiwal ma kilka odrębnych scen, na których możesz cieszyć się muzyką. Kiedy już usłyszysz muzykę, będziesz chciał zobaczyć także występy na żywo.

Występujący artyści

Artyści występujący na Powidz jam festival Poland są tak różnorodni jak sam kraj. Od muzyki tradycyjnej po eksperymentalną, od rapu po hip-hop, na Powidz Jam Festiwal z pewnością wystąpią artyści wszystkich gatunków. Poniżej znajduje się lista niektórych artystów występujących na festiwalu w 2018 roku. Daty Powidz Jam Festiwal to 25-28 lipca. Festiwal odbędzie się nad Jeziorem Powidzkim.

Eliza A. Tkacz wystawia w Łomiankach i komponuje muzykę dla innych artystów. Występowała także w internetowym showcase’ie Tak Brzmi Miasto. Eliza A. Tkacz koncertuje w Polsce i poza jej granicami. Wystąpiła także na szwedzkim festiwalu Live at Heart 2020 i ma na swoim koncie występy na Tak Brzmi Miasto Online Showcase.

Unsound to undergroundowa scena klubowa w Krakowie. Program festiwalu ma na celu zapoznanie mieszkańców z muzyką z całego świata, a także stworzenie platformy dla wschodzących talentów. Kuratorzy festiwalu starannie dobierają line-up, w którym pojawiają się lokalne talenty. Znajdziesz w nim rezydentów, takich jak DJ Olivia, oraz wschodzące gwiazdy. Wśród nich znajdą się zarówno polscy muzycy elektroniczni, jak i artyści z innych regionów.

Podobne Tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Związane stanowiska