Festiwal baniek mydlanych

Festiwal baniek mydlanych

Festiwal baniek mydlanych to popularna tradycja Erewania, która co roku przyciąga coraz więcej gości. Coroczny festiwal odbywa się na Alei Północnej i został uwieczniony przez agencję informacyjną Photolure. Oto kilka najważniejszych momentów z tego wydarzenia. Najpierw porozmawiajmy o artystach: SmileClouds, Melody Yang i Steve Langley’s Soap Bubble Circus. Cała trójka to uznani na całym świecie artyści, którzy rozbawią Cię swoimi magicznymi sztuczkami!

SmileClouds

Od ponad dekady Rick Hubbard dostarcza pozytywnej rodzinnej rozrywki w postaci baniek mydlanych, tworząc nowe słowo: kazoobie. Jego Cyrk Baniek Mydlanych tworzy interaktywne bańkowe doświadczenie i oferuje występy zarówno w pomieszczeniach, jak i na świeżym powietrzu. Wśród artystów zajmujących się bańkami mydlanymi jest Steve Brogan, brzuchomówca, który odniósł międzynarodowy sukces i jest wszechstronnym artystą rozrywkowym. Festiwal baniek mydlanych SmileClouds jest jednym z największych tego typu wydarzeń na świecie. Spodziewamy się, że weźmie w nim udział ponad 70 000 osób.

Ana Yang

Pierwszy festiwal baniek mydlanych Any Yang odbył się w 2003 roku w Los Angeles w Kalifornii. Pomysł polegał na tym, by otoczyć słonia bańką i ustanowić rekord świata w największej bańce. Wystawa baniek otoczyła mierzącego 7 stóp i ważącego 8 800 funtów słonia azjatyckiego Tai. Projekt wywołał jednak oburzenie. Oprócz ponad 2000 e-maili i 75 telefonów, wyczyn został potępiony przez grupę obrony praw zwierząt In Defense of Animals. Bob Barker, prowadzący teleturniej “Price is Right”, również wyraził swój sprzeciw.

W ramach wydarzenia wystąpi Ana Yang, Mistrzyni Baniek. Zajmuje się ona swoją sztuką od 20 lat i ma na swoim koncie wiele rekordów świata w tej dziedzinie. Ana Yang jest także rekordzistką Guinnessa i występowała w wielu programach telewizyjnych. Jej sztuka robienia baniek przyciągnęła uwagę widzów na całym świecie. Jest rekordzistką Guinnessa i występowała na scenie i przed publicznością na całym świecie.

Jej występy to wyjątkowe połączenie sztuki i nauki. Yang pochodzi z tego regionu, ale przeniosła się do Toronto, gdy miała trzy lata. Jej show jeździ po świecie od ponad 20 lat i zdobywa nagrody za swoje olśniewające bańkowe kreacje. Jej ojciec, Ana Yang, i brat Fan Yang występowali na ulicach Europy. Melody Yang zaczęła występować z bańkami w Europie, gdy była dzieckiem, a teraz debiutuje w Stanach Zjednoczonych w The Gazillion Bubble Show w Santa Ana.

Od początku Bubblefestu Yang tworzy większe bańki dla ludzi. Opanowała też formułę całkowicie naturalnych baniek, które nie są toksyczne. Yang stworzyła pięć rekordowych baniek, w tym największą ścianę baniek w 1997 roku. Ośmiostopowe bańki rozciągały się na 156 stóp i trwały od pięciu do sześciu sekund. W tym roku na festiwalu pojawi się jedenaście laserów. Bańki mydlane łączą się, tworząc niesamowite doświadczenie sensoryczne.

Melody Yang

Na festiwalu baniek mydlanych możesz zobaczyć na dużym ekranie międzynarodową artystkę zajmującą się bańkami. Melody Yang łączy sztukę puszczania baniek z rozrywką, tworząc gigantyczne bańki. Ustanowiła siedemnaście światowych rekordów Guinnessa i występowała przed 22 milionami ludzi. Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem w puszczaniu baniek mydlanych, czy ekspertem, na pewno znajdziesz tu coś dla siebie. Gazillion Bubble Show to przyciągający tłumy spektakl z udziałem utalentowanej Melody Yang i jej rodziny.

Ta utalentowana artystka występowała w różnych programach telewizyjnych i konkursach na całym świecie. Jej pierwszy występ na żywo odbył się we Włoszech, gdy miała zaledwie trzy lata. Wystąpiła wtedy ze swoim bratem Deni w sieci Rai I, przykuwając uwagę milionów widzów. Melody zdobyła swoje pierwsze międzynarodowe uznanie na Międzynarodowym Festiwalu Cyrkowym w Monte Carlo w 1997 roku. Jej występy odbyły się na całym świecie i przyciągnęły międzynarodową uwagę. Oprócz wspaniałych występów, Melody pojawiła się w wielu programach telewizyjnych i na stronach internetowych.

Czytaj również:   Festiwal muzyki chrześcijańskiej

W ramach tego wydarzenia odbędzie się kilka pokazów baniek oraz imprezy dla dzieci. Możesz wziąć udział w Bubblefest, robiąc bańki i bawiąc się nimi. Mega Bubblefest Laser Show to kolejne ekscytujące wydarzenie na festiwalu. Wystąpi w nim światowej sławy artystka baniek Melody Yang, która zaprezentuje się przed olśniewającym zestawem laserów i innych efektów. To na pewno będzie niesamowita zabawa dla wszystkich. Jeśli będziesz w okolicy, sprawdź Bubble Show w Discovery Cube Orange County.

Oprócz występów solowych, artystka ustanowiła także rekord Guinnessa, umieszczając 181 osób w gigantycznej ścianie baniek. Jej ojciec jest także rekordzistą w kategorii największy ssak lądowy w bańce. W Adelaide Festival Centre w dniach 14-17 lipca będziesz mógł podziwiać jej spektakularne show Gazillion Bubbles Show, które odbędzie się w Adelaide Festival Centre. Jest wiele sposobów, by doświadczyć magii i cudowności Melody Yang na festiwalach baniek mydlanych.

Cyrk Baniek Mydlanych Steve’a Langleya

Niezależnie od tego, czy planujesz festiwal dla dzieci, czy wydarzenie edukacyjne dla dorosłych, Cyrk Baniek Mydlanych Steve’a Langleya może dostarczyć niezapomnianych wrażeń. Oferują występy na świeżym powietrzu i w pomieszczeniach, bańkowe chmury uśmiechu i wiele innych atrakcji. Pokaz jest idealny na każdą imprezę ze względu na unikalną mieszankę aspektów edukacyjnych i rozrywkowych. Oprócz pokazów baniek, Cyrk Baniek Mydlanych Steve’a Langleya może także zapewnić światło i dźwięk na Twoją imprezę. Jeśli chcesz zaoferować swoim gościom więcej, możesz nawet wynająć Chmurę Uśmiechu!

Oprócz występów na Trawniku Południowym, na festiwalu znajduje się także Strefa Wirująca, gdzie goście mogą ćwiczyć żonglerkę powietrzną lub spróbować swoich sił w chodzeniu z bańkami. Steve Langley, światowej sławy artysta baniek, również zaprezentuje swój pokaz baniek. Zabawę dla publiczności zapewnią także Stiltwalkers Superstars oraz karykaturzysta Jerry Frazee. Bańki mydlane są najbardziej wyjątkową formą sztuki, więc wydarzenie to będzie niesamowitym przeżyciem dla osób w każdym wieku.

Magia Baniek Toma Noddy’ego

Festiwal baniek mydlanych z występami Toma Noddy’ego przez lata zyskał międzynarodowe uznanie. Czarodziej baniek mydlanych bawił publiczność na konferencjach z dziedziny fizyki, w Moulin Rouge, a nawet w Operze Paryskiej. To wyjątkowe show jest rzadką okazją, by zobaczyć zabawne widowisko, które nie jest przeznaczone tylko dla dzieci, ale dla całej rodziny. Jeśli szukasz wyjątkowego i niezapomnianego festiwalu mydła, rozważ udział w Magii Baniek Toma Noddy’ego.

Przedstawienie jest darmowe i nie jest przeznaczone tylko dla dzieci. Nie ma żadnych opłat za wstęp i wszyscy są mile widziani. Pokaz może trwać nawet dwie godziny. Od 1982 roku Tom Noddy występuje z Magią Baniek w programach telewizyjnych i radiowych na całym świecie. Wyprodukował też pierwszy Festiwal Baniek w Exploratorium w San Francisco w 1983 roku. Mimo że Tom Noddy jest znanym na całym świecie artystą puszczającym bańki, ma nieco przejściową naturę. Jego podróż rozpoczęła się jako uliczny performer w Santa Cruz, gdzie poznał swojego pierwszego mydlarza.

W ciągu ponad dwóch dekad wykonywania magicznych sztuczek Tom Noddy występował w programach telewizyjnych, takich jak Tonight Show i Best of the Year. Występował w klubach nocnych, na uniwersytetach i w najlepszych programach na całym świecie. Jego wyjątkowy i zabawny styl zyskał uznanie w USA i przyniósł mu tytuł “America’s Bubble Guy”.

Koncepcja magii baniek powstała, gdy Noddy studiował fizykę filmu mydlanego. Odkrył, że ściany baniek nigdy nie stykają się pod kątem 90 stopni, ale za to zawsze pod kątem 109 stopni. Sztuka magii baniek jest naprawdę imponująca i jest świetnym sposobem na zebranie rodziny i zrobienie wspomnień. Ten festiwal mydlany to świetny sposób, by zebrać całą rodzinę! Na festiwalu każdy znajdzie coś dla siebie.

Podobne Tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Związane stanowiska