Polsat superhit festiwal szpak

Polsat superhit festiwal szpak

Jeśli jesteś fanem muzyki pop, to pewnie słyszałeś o Polsat SuperHit Starling Festival w Polsce. Na tym największym festiwalu w Polsce występują najlepsi artyści polskiej sceny muzyki pop. Na tegorocznym festiwalu wystąpiło ponad 30 artystów. Co sprawia, że ten festiwal jest tak wyjątkowy? Przyjrzyjmy się temu. I nie zapomnij obejrzeć najważniejszych momentów festiwalu w telewizji.

Polsat SuperHit Festiwal

Tegoroczny sezon letnich festiwali w Polsce właśnie się rozpoczyna. W tym roku impreza odbędzie się w Sopocie w dniach 20-22 maja. W programie znajdą się koncerty, występ kabaretu oraz tradycyjny Sopocki Hit Kabaretowy. Pomimo tego, że Polsat SuperHit Festiwal odbywa się w Sopocie po raz pierwszy, organizatorzy zapowiadają dobrą zabawę.

Polsat SuperHit Festiwal to ponad trzydzieści występów i ponad cztery miliony widzów. Program był transmitowany na żywo w Sopocie i zawierał wywiady z artystami oraz zakulisowe spojrzenie na próby festiwalowe. Transmisję obejrzało ponad dwa miliony widzów, co jest rekordową liczbą dla festiwalu. Widzowie zostali uraczeni nie tylko niesamowitym składem, ale także najnowszymi trendami w dystrybucji muzyki.

Scenografia Artura na Polsat SuperHit Festiwal jest doskonałym przykładem umiejętności profesjonalisty w posługiwaniu się środowiskiem wysiwyg. Używa tego programu od wersji R14 i doskonale go rozumie. Artur wieńczy też swoje projekty renderingami Shaded View. Ci, którzy oglądali ten program, z pewnością zauważą różnicę.

Festiwal Superhitów Bolszoj 2021

Największym hitem Bolshoi Superhit Festival 2021 jest Maneskin, zespół, który w ostatnich tygodniach trafił na pierwsze strony gazet w całej Europie. Ich występ na Eurowizji 2021 uczynił z nich jeden z najpopularniejszych zespołów w Europie, a w ramach festiwalu wystąpią w Sopocie. Zespół wystąpi także w Operze Leśnej w dniu festiwalu. Zespół ma w Polsce oddaną bazę fanów.

Podobne Tematy

Czytaj również:   Festiwal polskich filmów fabularnych

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Związane stanowiska