Green festiwal 2021

Green festiwal 2021

Jeśli planujesz wziąć udział w Letchworth Green Festival w 2020 roku, możesz zacząć planować swoją wizytę z dużym wyprzedzeniem. W końcu ten festiwal jest darmowy. Jest jednak kilka innych czynników, które powinieneś rozważyć przed zarezerwowaniem biletu. Oto kilka z nich. Letchworth Garden City Heritage Foundation, Posidonia Green Festival i Olsztyn Green Festival. Poniżej dowiesz się o nich więcej.

Fundacja Dziedzictwa Miasta Ogrodu Letchworth

Fundacja Dziedzictwa Letchworth Garden City organizuje szereg imprez z okazji zakończenia prac nad sceną uliczną w mieście. W ramach imprezy odbywa się festiwal jedzenia, pokazy gotowania lokalnych szefów kuchni oraz inne wydarzenia mające na celu promocję lokalnego przemysłu spożywczego. Podczas festiwalu odwiedzający mogą dowiedzieć się więcej o wielu rodzajach produktów uprawianych w okolicy. To wydarzenie jest otwarte dla publiczności, więc przyjdź i baw się dobrze.

Fundacja Dziedzictwa Letchworth Garden City ma na celu zachowanie architektury Arts and Crafts, parków, pasa zieleni oraz lokalnych instytucji. Fundacja jest także odpowiedzialna za prowadzenie lokalnych muzeów, bibliotek i kina Broadway, które zostało zbudowane w 1925 roku przez architektów Bennetta i Bidwella i było jednym z pierwszych kin w stylu art deco w kraju. Kino to było podobne do tych w Welwyn Garden City aż do 1948 roku, kiedy to zostało kupione przez korporację deweloperską.

Letchworth Garden City jest wyjątkowo dobrze znanym przykładem ciągłego, produktywnego krajobrazu miejskiego. W rzeczywistości rosyjscy socjalistyczni demokraci od samego początku uważnie obserwowali rozwój Letchworth. Lenin nawet został na noc w Letchworth podczas rewolucji 1907 roku i wygłosił przemówienie na temat swojego przyszłego projektu. Dzięki temu Letchworth jest doskonałym modelem doposażenia w żywność.

Sztuka na zielono

W sierpniu przyszłego roku miasto Chelsea w stanie Kentucky planuje trzeci doroczny festiwal Arts on the Green – targ sztuki i rzemiosła oraz festiwal, na którym wystąpi ponad 100 lokalnych artystów. To bezpłatne, publiczne wydarzenie odbędzie się na historycznym North Common w Chelsea Village. Podczas tego wydarzenia będzie można obejrzeć prace ponad 30 artystów z Nowej Anglii, posłuchać muzyki na żywo, spróbować kulinarnych przysmaków, wziąć udział w zajęciach plastycznych dla dzieci oraz wziąć udział w cichej aukcji, na której znajdą się regionalne dzieła sztuki. Dochód z imprezy wesprze zrównoważony program artystyczny w Pierwszym Oddziale.

Na charakterystycznej dla festiwalu scenie na świeżym powietrzu odbędą się darmowe występy i zaprezentują się najlepsi członkowie lokalnej społeczności. Miejsce to zostało zbudowane na potrzeby festiwalu co roku na miejskim zieleńcu, jednym z pierwszych zaplanowanych terenów zielonych w kraju. Program artystyczny festiwalu i programy bezpieczeństwa są starannie opracowywane we współpracy z ekspertami w dziedzinie zdrowia publicznego i profesjonalistami z branży. Pracownicy festiwalu współpracują także z organizacją Safe Set LA, by zapewnić zdrowie i bezpieczeństwo uczestnikom.

Na festiwalu w 2021 roku wystąpią kompozytorzy i muzycy jazzowi. The American Brass Quintet, w którego skład wchodzi gitarzysta i wokalista David Indenbaum, wykona oryginalne utwory z różnych gatunków. Wśród innych wykonawców znajdzie się pochodzący z Burlington autor tekstów Jason Baker. Debiutancki album Jasona Bakera nosi tytuł “America Dreams”. W międzyczasie trio jazzowe Jazz Tweed zagra na żywo sety z oryginalną muzyką.

Posidonia Green Festival

Następny Posidonia Green Festival odbędzie się 19 i 20 października 2021 roku na Majorce w Hiszpanii. Festiwal został stworzony, by promować ochronę środowiska i kulturę promującą zrównoważony rozwój, w tym sztukę i muzykę. Przewidziano wiele różnych zajęć i wydarzeń, w tym wykłady, warsztaty, pokazy filmów i muzyki, targi i wystawy. Ci, którzy chcą wziąć udział w festiwalu, powinni wiedzieć, że bilety na niego są już w sprzedaży!

Czytaj również:   Festiwal nowe horyzonty

Posidonia Green Festival jest organizowany przez trzy organizacje: Posidonia Green Project i Ertha. Organizacje te wspólnie utworzyły koalicję Surfstainable, której celem jest zwiększenie świadomości na temat korzyści płynących z ekosystemów morskich i ich usług ekosystemowych. Będą też zbierać doświadczenia i inicjatywy innych organizacji i profesjonalistów, aby zwiększyć zrozumienie ekosystemów morskich. Odbędzie się też wiele innych działań dla szerokiej publiczności.

Olsztyn Green Festival

W dniach 13-15 września w Olsztynie odbędzie się drugi Olsztyn Green Festival, wydarzenie kulturalne, które połączy lokalną społeczność. W ramach festiwalu odbędą się ekologiczne warsztaty, gwiazdy i zajęcia sportowe. Organizatorzy mają nadzieję, że to wydarzenie stanie się tradycją i zachęcają uczestników do udziału w kolejnych imprezach.

W ramach projektu EIT Food zaprezentuje wiele ekscytujących zajęć związanych z jedzeniem, w tym praktyczne warsztaty i eksperymenty. Publiczność będzie miała okazję dowiedzieć się więcej o produkcji, przetwarzaniu i bezpieczeństwie żywności. Festiwal jest częścią finansowanego przez UE projektu EIT Food, którego celem jest zwiększenie świadomości młodych ludzi na temat zagadnień związanych z żywnością. Expo jest okazją do spotkania ludzi, którzy pasjonują się zrównoważoną żywnością i jej znaczeniem.

Na imprezie wystąpi wiele popularnych polskich zespołów, a także międzynarodowych wykonawców. Wśród nich jest Misia Furtak, kompozytorka i autorka tekstów. Jej muzyce towarzyszą jej oryginalne teksty. Autorka tekstów wykona w duecie kilka piosenek. Na koncercie będzie można usłyszeć także wiele innych gatunków muzycznych. Oprócz artystów odbędą się także warsztaty prowadzone przez muzyków, autorów i kompozytorów.

Secaucus Green Festival

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak możesz przyczynić się do tego, by New Jersey było zielone, odwiedź Secaucus Green Festival. Wydarzenie to odbywa się zwykle w pierwszą sobotę maja, ale w tym roku zostało przełożone z powodu ograniczeń związanych z COVID-19. Oprócz eksponatów na festiwalu odbędą się interaktywne zajęcia, m.in. przejażdżka i jazda. W poprzednich latach wydarzenie to zbiegało się z Dniem Ziemi.

Zielony Festiwal w Nottingham

29. Zielony Festiwal w Nottingham odbędzie się 11 września 2021 roku. Organizowane przez lokalne grupy społeczne i wolontariuszy wydarzenie ma na celu promowanie świadomości ekologicznej i zarządzania środowiskiem w mieście. Stanowi też okazję dla członków społeczności do wzajemnych kontaktów i zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie zielonej technologii. Będzie muzyka na żywo, wegańskie jedzenie, stoiska z rękodziełem oraz wystawy lokalnych firm ekologicznych i grup społecznych.

W ramach imprezy odbędzie się także Green Hustle, siostrzany festiwal Hockley Hustle. W tym roku podczas imprezy będzie można posłuchać muzyki na żywo oraz współpracować z lokalnymi grupami społecznymi, artystami i organizacjami. Festiwal ten będzie zawierał zróżnicowany program w pełnym twórczego zapału zakątku centrum Nottingham. Wydarzenie jest finansowane przez Arts Council England i Nottingham BID. Inni sponsorzy to Rada Miasta Nottingham, Trent Barton i Nottinghamshire Wildlife Trust.

Historyczny korytarz Deuces w Sankt Petersburgu

Korytarz Deuces, znajdujący się przy 9th Ave. i 22nd St. S. w St. Petersburgu, jest wyjątkową częścią miasta. Grupa ma nadzieję rozpocząć prace ziemne nad projektem w ciągu 90 dni. Oprócz festiwalu ekologicznego, na tym terenie odbędzie się festiwal społeczności afroamerykańskiej. Korytarz Deuces będzie tętnił życiem dzięki muzyce, tańcowi i wydarzeniom artystycznym.

Podobne Tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Związane stanowiska